mythology_world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mythology_world

Форум за митически създания...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ~Faith~ [просто да ви се представя]

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Faith

Faith


Брой мнения : 37
Registration date : 16.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 9:44 am

Казвам се Доника, накратко Доц(и). Живея в стара загора. Родена съм на 13.август 1991, демек скоро навършвам 16 и мога да се правя на голяма. ^^

Уча в езиковата гимназия в СтЗ. С немски език съм, владея го на добро ниво и го обожавам! Това е най-страхотния език и определено не е толкова груб, колкото мислят всички - напротив, може да е супер приятен и нежен.
Втория ми език е английски, но го смятам за твърде досаден и скучен, затова не сядам да уча и си нямам почти никаква идея от него.


Не мога без музика! Мога да слушам почти всякаква музика, но имам слабост към Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Oasis, Placebo, Depeche Mode, Lacuna Coil, както и малко емо... Напоследък се влюбих в една немска песен "Du hast mein Herz gebrochen", която обаче изобщо не е в стила на групите, които досега изброих. Тъй че приемам предложения за песни от почти всеки.
Щях да пропусна - обичам и някои класически творби, особено обичам Йохан Себастиан Бах.


Филми - най-обичам "Троя" и "Армагедон". Гледам и много сериали като фаворит ми е "Али Макбийл" следван от "Бъфи убийцата на вампири", "Малкълм" и "Адвокатите от Бостън".
Актьори - Алан Рикман е най-великия актьор на света! Обожавам гласа му, няма по прекрасен глас просто... :} Харесвам също Никалас Роджър и Лив Тейлър.


Занимавам се с много неща извън училище. Ходя на уроци по пиано и синтезатор вече 5 години, но мисля тази година да ми е последната.
Ходя също на хип-хоп танци от половин година и ще продължа и занапред.
Член съм на "Интеракт Клуб - Стара Загора", който се занимава с благотворителна дейност.


Това се сещам сега. За всичко останали, което ви интересува - питайте! (=
Върнете се в началото Go down
Fate

Fate


Брой мнения : 80
Registration date : 16.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 1:24 pm

хайде аз ще съм първата с въпроси...
Доци-опиши се с 1 съществително,1 прилагателно и 1 глагол...
за теб светът е...?
суеверна ли си?
защо се захвана да пишеш "Вълшебствата.."?*пърха с мигли*
Върнете се в началото Go down
Faith

Faith


Брой мнения : 37
Registration date : 16.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 4:36 am

Fate:

Доци-опиши се с 1 съществително,1 прилагателно и 1 глагол... - радва се на малките неща
за теб светът е...? - ...кофти място, понеже хората си го правят такова.
суеверна ли си? - Доста... Днес без да се усетя разказах един кофти сън преди 12:00 часа и сега ме е страх да не се сбъдне, щото е супер гаден, а и без друго е напълно възможно да се окаже истина... :/
защо се захвана да пишеш "Вълшебствата.."?*пърха с мигли* - Хаха, тва тряаше да е намек? ^^
Върнете се в началото Go down
Джини~Уизли

Джини~Уизли


Брой мнения : 304
Localisation : В лехата с маргаритки...
Registration date : 17.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 5:13 am

Какви дрехи предпочиташ да носиш спиртни или по-елегантни??
Имаш ли любимо число?
Ходила ли си в друга държава???
Върнете се в началото Go down
Fate

Fate


Брой мнения : 80
Registration date : 16.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 8:03 am

мнях..съвсем нормален въпрос си беше...защо почна да го пишеш ?*гледа невинничко*
Върнете се в началото Go down
Faith

Faith


Брой мнения : 37
Registration date : 16.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 8:15 am

Какви дрехи предпочиташ да носиш спиртни или по-елегантни?? - По средата. (;
Имаш ли любимо число? - 7
Ходила ли си в друга държава??? - Не, за жалост... ):

Ми, Цвет, нз защо... просто реших, че ще е весело... и до един момент наистина беше... (=
Върнете се в началото Go down
Джини~Уизли

Джини~Уизли


Брой мнения : 304
Localisation : В лехата с маргаритки...
Registration date : 17.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 1:52 pm

А...нали харесваш Хари Потър...та ако не съм грешка...Любим герой.Какво мислиш за Джини Уизли? (не мога без да ги задам тея въпроси...)
Върнете се в началото Go down
Faith

Faith


Брой мнения : 37
Registration date : 16.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 2:30 am

Хех, да, харесвам ХП. Аз съм PianoLady от Потър-маниа. (;

Ами мисля, че из ПМ е супер известно, че любимите ми герои са Сивиръс и Лили. :}

А за Джини - определено е сладурана, но не ми е от фаворитите. Пожелавам й да се съберат с Хари. (=
Върнете се в началото Go down
Джини~Уизли

Джини~Уизли


Брой мнения : 304
Localisation : В лехата с маргаритки...
Registration date : 17.06.2007

~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 7:11 pm

Ама ти хубавичко и го пожелаваш ама аз я искам с Дракоооо *проплаква*...мне не и аз съм за Хари и Джини ама все пак...

Та тъи хрумнаха ми още въпросчета...аз ги зададох и на Алекс ама ми е интересен отговора ти точно на един от въпросите... Smile
Какво мислиш за Джини и Драко?А за Хърмаяни и Дъдлиииинцето?
И няма как да не те попитам...какво мислиш за Сивиръс и Лили? Wink
И ето още едно въпросче...ти си модераторка в нея тема и за това да те питам...
Обичаш ли да четеш фикове-и ако да кои са ти любимите?И защо?

ПП:Откачена съм и тва е истината...*гледа засрамено*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





~Faith~ [просто да ви се представя] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Faith~ [просто да ви се представя]   ~Faith~ [просто да ви се представя] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~Faith~ [просто да ви се представя]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
mythology_world :: На приказка :: Потребителска зона-
Идете на: