mythology_world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mythology_world

Форум за митически създания...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Шоколад! <3

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Faith

Faith


Брой мнения : 37
Registration date : 16.06.2007

Шоколад! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Шоколад! <3   Шоколад! <3 Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 12:34 am

Ами не може без тая тема!^^

Шолокад! <33333
Колко често се наслаждавате на това удоволствие? В какви количества?
Разновидности/марки? Натурален или млечен? Със или без ядки/стафиди/портокал/нещо друго?
Ами шоколадови бонбонки? Течен шоколад? Шоколадов сладолед? Ако щете и кифла с шоколад? :Р
Води се, че шоколадът повдигал настроението... При вас така ли е?

Абе всичко за "Храната на Боговете" тук!
Върнете се в началото Go down
Michale Graves

Michale Graves


Брой мнения : 44
Age : 36
Localisation : Garden Of Serenity
Registration date : 14.06.2007

Шоколад! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоколад! <3   Шоколад! <3 Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 2:37 am

Шоколад и бонбони не пием!
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/thrashkov
Alexandra Malfoi
Admin
Alexandra Malfoi


Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : Finland, Helsinki
Registration date : 10.06.2007

Шоколад! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоколад! <3   Шоколад! <3 Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 8:56 am

Доц, сега искаш да изям всичкия шоколад от шкафа ли? Laughing

Иначе без шоколад не мога <33333 (то си ми и личи де, ама това друга тема)
Фин млечен и онзи с лешниците рулз ^_^
Върнете се в началото Go down
Джини~Уизли

Джини~Уизли


Брой мнения : 304
Localisation : В лехата с маргаритки...
Registration date : 17.06.2007

Шоколад! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоколад! <3   Шоколад! <3 Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 1:18 pm

еххх...шоколад...направо лигите ми потекоха.
Обичах с лешници и стафиди...ммм...шоколадовите бонбони къртят...повдига настроението и още как...ама спирам че сега ще се престраша да изям едно шоколадово десертче и край с диетата...иначе тоя дет е измисле шоколада шапка му свалям.
Върнете се в началото Go down
night_elf
Admin
night_elf


Брой мнения : 15
Age : 33
Localisation : Някъде в мра4ната гората, между шепотa на падащите листа.В тъмнината на ноща...
Registration date : 10.06.2007

Шоколад! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоколад! <3   Шоколад! <3 Icon_minitimeСря Юни 20, 2007 7:59 pm

Джини~Уизли написа:
еххх...шоколад...направо лигите ми потекоха.
Обичах с лешници и стафиди...ммм...шоколадовите бонбони къртят...повдига настроението и още как...ама спирам че сега ще се престраша да изям едно шоколадово десертче и край с диетата...иначе тоя дет е измисле шоколада шапка му свалям.

Шапките стават 2 Laughing

Оби4ам го 4ист , мле4ен или натурален... без нищо мразя ядки или стафиди в него...
Шоколадови бонбони...мхм , шоколадов сладолед и даже и на те4ния шоколад не им прощавам...
Коли4ества ами... не са големи...просто не мога да побирам мн ... а така ми се ще да съм като алф.... 9 стомаха баси кефа ...тожа колко ли литра сладолед , бонбони и кроасани е?
За настроение.... като се натъжа най ве4е ...давя тъгата... де да можеше и тя от време на време да ме дави по тоя на4ин...их ... ко се праи не съм фея не мога да изпълнявам желания ... дори прости4ки... като това. Толкова ли мн искам? Шоколадов басеин.... * гледа заме4тано*хах Алекс нашия ако го напълнят така ще е яко Laughing

Ъммм не 4е нещо ама храната на боговете не беше ли амброзия?
Пхах или вси4ки които можем да си позволим пътешествие до магазина и да си всемем шоколад сме богове?!?... хм харесва ми ...Богиня Вани... Laughing

П.с. ама в мн лигаво настроение съм... и бтв за последното се бъзиках Wink моля не го взимаите насериозно...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шоколад! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоколад! <3   Шоколад! <3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шоколад! <3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
mythology_world :: На приказка :: Свободна зона-
Идете на: