mythology_world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mythology_world

Форум за митически създания...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Привет и от мен ^_^

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Alexandra Malfoi
Admin
Alexandra Malfoi


Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : Finland, Helsinki
Registration date : 10.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 9:11 am

Мнях, не ме бива много, много, ама карай
Абе повечето то вас си ме познават от ПМ вече, тъй че ще го карам по-постно Laughing
Та, Аз съм Алекс, приятно ми е. Не ви трябва да ми знаете истинското име (ако вече не го знаете, разбира се), защото не си го харесвам. Предпочитам си Алекс ^_^
От 2 години съм в Канада, и по случайност ( Laughing ) живея под нашата скъпа админка и лидерката на добрите, които пък пак по случайност са сестри Laughing
Имам 2 домашни любимци. Брат и хамстер. Едното го дадохме на една позната, че малката й дъщеричка много хареса мишока. Чудно ми е кога ли ще се върнат и за друя любимец Laughing
Също така се води, че имам и сестра. Дали ми е "трю систър" не е чак толкова важно. Важното е, че я чуствам като такава. Става дума за Fate ^_^
Ако говорим хипотетично, имам и още една сестра - лидерката на добрите. Мойту Найти. ^_^
Виждате ли, аз понеже толкова много си ги обичкам само им се заканвам, че ще ги правя на банши Laughing
Казах постно, пък се отплеснах. *млък*
Върнете се в началото Go down
Джини~Уизли

Джини~Уизли


Брой мнения : 304
Localisation : В лехата с маргаритки...
Registration date : 17.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 11:01 am

Аи си сменим имената...аз предпочитам твоито пред моито...та да не се отклонявам...
Любим цвят...и любима песен...после изпълнител ,актьор...и прждължаваме с филм ииии серияяял....
Върнете се в началото Go down
Alexandra Malfoi
Admin
Alexandra Malfoi


Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : Finland, Helsinki
Registration date : 10.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 1:19 pm

Джини~Уизли написа:
Аи си сменим имената...аз предпочитам твоито пред моито...та да не се отклонявам...
Любим цвят...и любима песен...после изпълнител ,актьор...и прждължаваме с филм ииии серияяял....


Може, ако бях с твоето име поне можеше наистина да ми се вика Алекс...да не се отклоняваме х)
Черно и зелено; много са, честно; Таря Турунен; Том Фелтън, Антонио Бандерас, Джони Деп; Интервю с вампир (ако тр да кажа един); Чародейките и Наруто

^_^
Върнете се в началото Go down
Джини~Уизли

Джини~Уизли


Брой мнения : 304
Localisation : В лехата с маргаритки...
Registration date : 17.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 1:48 pm

Ама на мене не ми викат Алекс ами Аля или още по лошо Саша(драифа ми се...)

А теле новелки гледаиш ли?(сапунки)
И ще ми обясниш ли коя е тая АнеТТ и коя Таря...че нещо не мога да схвана???
И любим ХП герой...?А какво мислиш за Джини Уизли?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Malfoi
Admin
Alexandra Malfoi


Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : Finland, Helsinki
Registration date : 10.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 2:18 pm

Джини~Уизли написа:
Ама на мене не ми викат Алекс ами Аля или още по лошо Саша(драифа ми се...)

А теле новелки гледаиш ли?(сапунки)
И ще ми обясниш ли коя е тая АнеТТ и коя Таря...че нещо не мога да схвана???
И любим ХП герой...?А какво мислиш за Джини Уизли?

Аля е супер сладко ^_^ И с руско звучене ^_^ Ааааа, баси якото е х)
Мня, че ти викам Альенка ^_^
Като чуя Саша и се сещам за Саша от Бригада. о.О а той е толкова готин като шеф на мутрите... Laughing

Новелките ги гледах. Бяха ми забавни. Ама тук освен Дързост и Простота няма нищо интересно. Laughing
Таря ( Tarja Turunen) е бившата вокалистка на Nightwish, а АнеТТ ( Anette Olzon) е настоящата. И новата супер много ме сразни и като натъртвам на Т-то (АнеТТ) ме дразни още повече. Защото дори не е финландка. Карай, отплеснах се.
Любим герой, хах ест че Драчко ^_^ Джинито...нямам особено мнение, ама не ме кефи чак толкова =/
Върнете се в началото Go down
Fate

Fate


Брой мнения : 80
Registration date : 16.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeСъб Юли 07, 2007 12:01 am

лялялял-сестра ми!*гуш*-само аз ли нищо не съм питала..ааа,проспуск..
значи...Наруто или Чародейките?*пърха с мигли*
Какво не харесваш в"добрите" герои?
Хората,които те дразнят са...?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Malfoi
Admin
Alexandra Malfoi


Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : Finland, Helsinki
Registration date : 10.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 6:12 pm

Fate написа:
лялялял-сестра ми!*гуш*-само аз ли нищо не съм питала..ааа,проспуск..
значи...Наруто или Чародейките?*пърха с мигли*
Какво не харесваш в"добрите" герои?
Хората,които те дразнят са...?

о.О
Систра ми *много мечки*
Колкото и да ми е трудно, Чародейките
Това, че са предсказуеми, и че имат вгаденото свойство да се правят на герои
Кратко, точно и ясно - фешъни
Върнете се в началото Go down
Джини~Уизли

Джини~Уизли


Брой мнения : 304
Localisation : В лехата с маргаритки...
Registration date : 17.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 7:05 pm

Ам...какво ще кажеш за двоика като Джини и Драко?(мен ще са ми много сладички заедно...в всичките ми фикове се опитвам да ги чифтосам ама...живота е жесток и все някои ми проваля плана)
А Сивиръс и Лили?Или...ъъъ...Дъдли и Хърмаяни?
(боже господи прехванаха ме лудите...ми така е в 4 часа кво друго мога да правя...само тъпи въпроси задавам...отвръщавам се от себе си)
И хайде нещо по смисленичко...
Обичаш ли да четеш фикове-ако да кои са ти любимите(или любимия)?И защо?

ПП:спирам свъпросите че ще ме намразиш...аз тъи...навсякъде заливам хората с въпроси (абе любопиткасъм си)...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Malfoi
Admin
Alexandra Malfoi


Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : Finland, Helsinki
Registration date : 10.06.2007

Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitimeЧет Юли 12, 2007 7:43 am

Джини~Уизли написа:
Ам...какво ще кажеш за двоика като Джини и Драко?(мен ще са ми много сладички заедно...в всичките ми фикове се опитвам да ги чифтосам ама...живота е жесток и все някои ми проваля плана)
А Сивиръс и Лили?Или...ъъъ...Дъдли и Хърмаяни?
(боже господи прехванаха ме лудите...ми така е в 4 часа кво друго мога да правя...само тъпи въпроси задавам...отвръщавам се от себе си)
И хайде нещо по смисленичко...
Обичаш ли да четеш фикове-ако да кои са ти любимите(или любимия)?И защо?

ПП:спирам свъпросите че ще ме намразиш...аз тъи...навсякъде заливам хората с въпроси (абе любопиткасъм си)...

о.О
Ти ме разби в тея двойки. Нито едната от трите не приемам, но може би най-ъпсуртната да е Хърма с Дъдли Shocked
Ама и Драко и Джини не падат по-долу...е, Драчко си е момче с принципи Привет и от мен ^_^ Hihi
Съмнявам се обаче да е имало нещо м/у Севи и Лил

Не съм голяма фенка на фиковете, защото ми отнема време да седя пред компа и да се взирам в монитора. Не обичам и да пиша по същата причина. За това първата част на "Магията на Египет" беше в тетрадка. Мислех и втората да я пиша там, ама си рекох "Карай, така и така ще го пиша, поне да е по-четливо за тях"
Ама и взирането в монитора не е единствената причина. Ще си разваля очите още повече. Не стига че вече си имам очилца, ами и още по-големи диоптера да сложа. Привет и от мен ^_^ Hihi
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Привет и от мен ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет и от мен ^_^   Привет и от мен ^_^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Привет и от мен ^_^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
mythology_world :: На приказка :: Потребителска зона-
Идете на: