mythology_world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mythology_world

Форум за митически създания...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Банши

Go down 
АвторСъобщение
Alexandra Malfoi
Admin
Alexandra Malfoi


Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : Finland, Helsinki
Registration date : 10.06.2007

Банши Empty
ПисанеЗаглавие: Банши   Банши Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 12:11 pm

Привет, сестри мой.
Предполагам, че като все още млади банши не знаете или не сте сигурни какво точно се иска от вас. Като цяло банши става тази, чието сърце е било разбито. Тя търси хора като нея - с разбити сърца. След което ги убива с писъка си. Това го прави заради този който й го е причинил. Незнам дали и вие сте изпитвали нещо такова, но ви уверявам че не е приятно. После ти е иска да крещиш, да направи така, че целия свят да страда колкото страдаш ти. И сега ви давам възможноста да го направите. Ще ви олекне =)
Ето и лека представа за външния вид на баншито. Дълга бяла права коса, стъклено сини очи с резки в место зеници. Със зъби като на вампир, но не ги използваме за същата цел. Глад...единствения вид глад който изпитваме е към следващата жертва. Също така нашият писък има 3 способности:
1. Унищожаване (хих, тази я използваме най-често)
2. Самозащита
3. Превръщането на чародейка в банши. След като чародейка бъде превърната в банши, ако тя убие някой остава такава за винаги.
Аз съм както и главната банши тук така и водителката на злите същества. Ако имате въпроси ги задавайте в тази тема.
Също така искам да поясня още нещо. Направете си герой в тази тема, така, че всички да могат да разберат кой-кой е =)
Също така няма да е зле ако обясните къде живеете - имение, къща, гробище, блато... (последните две са обичайните места за живот на едно банши).
Мисля, че за сега това е всичко.
Върнете се в началото Go down
 
Банши
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
mythology_world :: Лоши същества :: Банши-
Идете на: